يه طرح راجع به خريد و فروش قناری

سلام دوستان عزیز

مدتیه که در مورد خرید و فروش قناری با شما صحبت کردم. در این مدت دوستان زیادی با من تماس گرفتن و خواستار خرید قناری بودن. تعدادی هم اومدن و خرید کردن.  من تو این مدت راجع به این قضیه مقداری فکر کردم و به نظرم رسید کاری انجام بدم که خرید و فروش قناری از طریق اینترنت روالی مناسبتر پیدا کنه. محسنات و موانعی که در این کار دیدم باعث شد فکری به ذهنم خطور کنه. راهی که می شه قناری رو با قیمتی بسیار مناسب و در اسرع وقت و با صرف هزینه اندک و مهمتر اینکه آنچه مد نظرتون هست رو خریداری کنین.

قناری رو درب خونه تحویل بگیرین.

از محسنات این کار اینه که شما ممکنه در محل زندگیتون قناری مورد نظرتون رو از لحاظ رنگ و یا نژاد و حتی قیمت مناسب پیدا نکنین.

من راهی رو به شما پیشنهاد می کنم که بتونین اونچه خواهان هستین به دست بیارین.

در این کار عده ای که علاقه مند هستند در کنار نگهداری قناری اقدام به خرید و فروش کنن و در واقع درآمدی هم به دست بیارن می تونن در این طرح شرکت کنن.

در این کار نیاز هست که عده ای همراهی کنن. من هم از امروز به مدت یک هفته منتظر شما هستم تا از طریق ایمیل با من در ارتباط باشید. شمایی که خواهان این هستین که در کنار نگهداری قناری اقدام به خرید و فروش کنین.

تماس بگیرید و در ایمیلتون مشخصات زیر رو بنویسید

۱- نام و نام خانوادگی

۲- شغل و میزان تحصیلات

۳- محل زندگی

۴- مدت آشنایی با قناری و مقدار آشناییتون در مورد انواع آن . نحوه نگهداری  و...

۵- در محل زندگی شما قناری در انواع و اقسام آن هست یا خیر . در صورت وجود قناری قیمت هر کدام (رسمی- جیبر- یورک - کشیده بلند و ...) چقدر است.

۶- علاوه بر قناری پرندگان دیگری مثله کاسکو مرغ مینا  سهره و... وجود دارد و در چه قیمتی هست.

شما به‌ایمیل من نامه بفرستید و مطالبی که بعدا لازمه بگم توسط ایمیل براتون ارسال می کنم.

ایمیل من :apchagi12@yahoo.com

/ 25 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آريا

آقای موسوی عزيز من تماس گرفتم با اون طرف ولی متاسفانه واسه فروش نداشت . ممنونم از زحمتی که کشيديد . ببخشيد که در مورد قناری سفيد از آقا مصطفی سوال کرده بوديد و از اون نظر خواسته بوديد ولی من فضولی کردم و نظر دادم

محمد

با عرض سلام می خواستم اطلاعات کاملی درباره جفت کردن سهره و قناری به من بديد از جفت اندازی تا بزرگ شدن جوجه ها ممنون و متشکر

وبلاگنويس(مصطفی احمدی)

سلام. آقای موسوی مشکلتون رو نگفتين؟ اگه بتونم کمکی کنم خيلی هم خوشحال می شم. آقا محمد راجع به جفت کردن سهره در آرشيو مطالب گفتم .مراجعه کنين آقا محمود اگه می بينين که برای هم مستی می کنن و هر دو آماده هستن جفت کنين.

بهزاد

وب خوبی داری و خیلی از نوشته ها استفاده کردم. به وبلاگ ما هم سر بزن نظرتو بگو وبلاگ ما هم درباره ی حیوانات است.

انوشيروان

سلام چند روز جلوتر خبر مرگ سهرمو دادم اما حالا خبر خريدن يکی ديگر رو به دوستان بدم اما فکر کنم مثل قبلی نشه اقای احمدی فکر کنم قبلی به خاطر دان قناری مرد اگه با قناری جفت کنم نمی شه که فقط شاهدانه بهش داد میشه روش این را هم به من بگید شرمنده مان میکنید اگر روش اهلی کردن درست و حسابی رو بهم بگید اخه تو مطالب قبلی اونی که می خواستم کامل نبود

وبلاگنويس(مصطفی احمدی)

سلام انوشيروان عزيز. راجع به اينکه اگه سهره غذای قناری رو بخوره و بميره من مطمئن نيستم. چون خودم سهره داشتم و بهش کتان می دادم . اما در مورد اينکه سهره اهلی بشه از جوجگی بايد سهره رو در قفس کوچيک قرار داد و در محلی پر رفت و آمد قرار داد و يک ميخ کرد.

خشايار

سلام وبلاگ زيبايی داريد اگر دوست داشتيد به بنده هم سری زده و بنده را لينک نماييد ممنونم

نعمت

سلام خواستم تشکر کنم و بگم که محل زندگيمون قشم ما هم فقط حسرت ان قناريها رو ميخوريم چون هيچ پرنده فروشی اينجا نيست از سايتتوون هم خيلی استفاده ميکنيم موفق باشی

نعمت

سلام به همه قناری نر ابلق پرتقالیمو با چه ماده ای جفت بزنم که جوجه های خوبی بده؟

حمید

سلام دوست من . من تازه با این سایت آشنا شدم ی سوال داشتم : ی قناری ماده دارم که پای جفت نیست اما تخم می گذاشت و چهار روز پیش شب گذاشتم تو حیات خوابیدن (همه قناریام ) صب دیدم ی زردی تخم مرغ از مخرج ماده ه ه آویزون شده من مخرجش رو با روغن مایع چرب کردم و براش کاهو گذاشتم و ی قرس تتراسکیلینم تو آبش حل کردم + ولتی ویتامین خداراشکر زنده موند تا دو روز بد هم زدی تخم مرغ ازش خارج می شد حالا دیگه تموم شده اما مخرجش باد داره به اندازه نیم سانت راسی پوسته تخم ازش خارج نشد حالا می خاستم ببینم خوب میشه چیکارش کنم خوب شد بفروشم یا نه ممنون میشم جواب بدی شرمنده سرت رو خوردم ؟؟؟