اولین قسمت سئوال و جواب

سلام خدمت دوستان عزیز. طبق وعده امروز اولین قسمت سئوالاتی که یکی از خوانندگان محترم وبلاگ داشتن و من از طریق ایمیل جواب دادم رو اینجا می یارم.البته بعد از اینکه اجازه این انتشار رو گرفتم. 01.gif

salam
man emrooz be tore etefaghi weblogetoono didam, behetoon tabrik migam .kheyli webloge jalebi darid .man az hameye matalebetoon estefade kardam. mikham az in be bad hesabi ba soalam aziyatetoon konam.
ye matlabi khoondam ke neveshte boodid alan fasle par riziye ghanariast va nemikhoonan.
vali ghanarihaye man mikhoonan.jaleb injast ke kheyli ham mikhoonan.
ye so'ali ham ke azatoon dashtam inke man az koja mitoonam befahmam nejade ghanariham chiye?
shoma mitoonid etela'ati dar in zamine be man bedid?
azatoon mamnoon misham. 

سلام به شما خواننده گرامی .

راجع به اینکه در حال حاضر قناریاتون تو پرریزی نرفتن باید عرض کنم که پرریزی قناری تو این فصل یه امر طبیعیه.اگه قناری تو این فصل تو پرریزی نره نمی تونه به موقع آماده جفت شدن بشه. معمولا قناریهایی که جوجه هستن و تو این ایام بالغ شده اند یا قناریهایی که تو زمستون و بهار جفت نرفتن الان هنوز می خونن. البته ممکنه یکی دیگه از عواملی که قناری دیر پرریزی می کنه اینه که جایی که هست هوا خنکه.و برای همین هم دیر پرریزی می کنه. یه کم گرما باعث می شه تو پرریزی بره.

راجع به نژاد قناری من دقیقا متوجه سئوالتون نشدم. آیا منظورتون از لحاظ نوع خاص بدنی و ظاهری اونه یا نوع  خواندن قناری؟

اگه منظورتون شکل خاص قناریه باید راجع به شکل قناریتون واسم تعریف کنین تامنم بدونم چه نژادیه.اگه هم از لحاظ خوندنه به سایتwww.persian-canaris.com سر بزنین اونجا انواع نغمه های قناری هست. اگه هم منظورتون چیز دیگه ایه بازم بفرمایین تا راهنمایی کنم. و اگه به این مطلب هم اشاره کنین که چند وقته قناری نگه داری می کنین ممنون می شم. موفق باشین.

/ 1 نظر / 6 بازدید
علی

سلام می خواستم سوال کنم برا افرادی که به واکسن آبله دسترسی ندارن چه اقداماتی باید برا پیشگیری انجام دهند که خیالشون راحت باشه که قناریهاشون بیمار نمی شن و یه سوال دیگه برا لونه قناری غیر از لونه و پنبه چیز دیگه ای هم لازم هست که زیر پنبه قرار بگیره مثل یه تیکه موکت یا نه با تشکر