جواب اورژانسی

سلام رفقا خوبین؟

دوستان عزیزم راجع به قیمت رسمی پرسیدن. قیمت از جفتی ۲۰ هزار به بالاست.

اما در مورد اینکه در عکس کدومیک یک سر هست باید بگم که عکسی که یک سفید یک طلایی و یک طوسی هست . طوسی و سفید یک سر هستن. البته بگم که من به اینها می گم یک سر ممکنه بعضیا بگن جیبر .به هر حال ۴/۳ هستن.

اما سئوال پرسیده شده:

نويسنده: امين

سلام . من كار واجبي دارم اگه ميشه زودتر جوابم رو بدين
الان ۳ روزه كه قناري ماده ام افتاده ته قفس پاهاش سست شده زير بالش هم زخم شده در ضمن ۳ روز قبل هم ۴ تا تخم گذاشته بود . به دامپزشك زنگ زدم گفت كلسيم پاش موقع تخم گذاشتن كم شده قطره آد بهش بده منم دادم ولي بي زبون جون نداره راه بره با سينه خودش رو اينور اونور ميكنه به سختي چيزي ميخوره . ميترسم بميره .در ضمن جفت هم هست . من از يزد هستم . تو رو خدا يه چيزي بگو كه زودتر خوب بشه . تخم هاشو چي كاركنم

آقا امین ماده شما به شدت ضعیف شده. اون رو از جفت جدا کنین و در قفسی جداگانه قرار بدین. مراقب باشین سرما نخوره. و اگه خودش می تونه آب و دونه بخوره تو آبش مولتی ویتامین بریزین. اگه هم نمی تونه که ظاهرا اینجوریه تو گلوش چند قطره بچکونین.فقط مراقب باش خفش نکنی.

/ 3 نظر / 7 بازدید
فريد

با سلام و تشکر از شما من چندتایی جیبر دارم که شپشک گرفتن چه کار کنم اگر دارویی سراغ دارید که به قناری اسیب نرسونه لطفا معرفی کنید با تشکر

امين

سلام آقا مصطفي از راهنواييتون ممنونم ولي همون موقع كه پيام دادم ۲ ساعت بعدش مرد قطره هم بهش دادم. ولي ميشه به قناري نرو يه ماده ديگه جفت كنم؟ در همين روزها؟

محمود

سلام چه نوع دانه و موادی غیر از دارو برای تقويت نطفه قناری مناسب است