یک نکته

سلام دوستان . میلاد خجسته امام حسن علیه السلام رو به شما تبریک می گم.
مدتی بود که مطالب این وبلاگ جز پاسخ سئوالات چیز دیگه ای نبوده..اونهایی که از آغاز این وبلاگ همراه بودن، می دونن که تو این وبلاگ سعی شده هر کسی راحت حرف دلش رو بزنه. هر از چند گاهی هم من مطالبی رو می نوشتم. اما خوب الان مدتیه کمتر وقت می کنم حرفای دلمو بزنم.
راستش خیلی خوشحالم که می بینم در این مدت به خوانندگان وبلاگ اضافه شده. همین موضوع هم انگیزه مضاعف می شه که من بیشتر اینجا بیام و تلاش کنم پاسخ سئوالات رو در کوتاه ترین زمان ممکن بنویسم.
نمی تونم کتمان کنم. آمار بالای وبلاگ باعث می شه منم بیشتر سر ذوق بیام و مطلب بنویسم.
البته این رو هم باید اضافه کنم که خوانندگان جدید و آمار بیشتر نشون می ده که تعداد بیشتری دسترسی به نکات لازم برای نگهداری قناری پیدا کرده و علی القاعده افراد بیشتری به روش صحیح نگهداری قناری پی خواهند برد، که این خود باعث می شه از تلفات این حیوان دوست داشتی کاسته بشه.

نمی خوام تعریفی از خودم یا حتی وبلاگ بکنم. خواستم حرف دلم رو بزنم و این رو بگم که حضور فعال شما در این وبلاگ در روند کار و ماندگاریش خیلی مؤثره. خلاصه تا می تونین اینجا بیاین و نظراتون رو بنویسین اینجور همه از همدیگه استفاده می کنن و مطالب مهم به دیگران منتقل می شه. مطمئن باشین منم به مطالب مفید شما نیاز دارم. هیچ کس نمی تونه ادعا کنه که در این زمینه آخرشه. خود من تو این مدت خیلی چیزا از دوستان گلم یاد گرفتم. مطمئنم خیلی چیزای دیگه هم در آینده یاد خواهم گرفت. تو این مسیر همه شاگردن. اونی که فکر کنه دیگه استاده در همین لحظه که خیال کرده استاده در واقع توقف کرده. اونی که فکر می کنه نیازی به یادگیری نداره دیگه دنبال مطالب جدید نمی ره و مثه آبیه که جایی بمونه. مطمئنا می گنده و اونوقته که تاریخ مصرفش تموم شده و از گردونه خارج می شه.
یادمون باشه که در هر چیزی هیچ وقت به داشته هامون اکتفا نکنیم و همیشه سعی کنیم که به اونچه داریم بیفزاییم. اونوقته که هیچ وقت از زمونه عقب نخواهیم موند. اونوقته که همیشه و هر وقت که باشه حرف نویی برای گفتن خواهیم داشت. اونوقته که همیشه به روزیم.
امروز خواستم نکاتی رو راجع به نگهداری قناری بنویسم اما مطالب بالا به نگارش اومد. «الخیر فی ما وقع»
شبهای قدر از دعای خیرتون ما رو بی نصیب نذارین. همدیگه رو دعا کنید. چون دعای غیر در حق آدمی مستجاب خواهد شد

/ 0 نظر / 23 بازدید