سلام دوستان عزیزم. امیدوارم حالتون خوب باشه.نمی‌دونم چی شده هروقت می‌خوام به وبلاگ حال و هوای تازه‌ای بدم مشکلی پیش می‌یاد.

چندروز قبل درست بعد از آخرین مطلبی که ارسال کردم اینجا بارون شدیدی اومد و یه رعدوبرق جانانه‌ای زد. وبه سلامتی شما چندتا از وسایل برقی ما ازجمله کامپیوتر دچار مشکل شد .

واقع مطلب هم من زمانی می‌یومدم خونه که دیگه نمی‌شد دستگاه رو جایی واسه درست شدن برد. خلاصه اینکه تا امروز مشکل حل نشده بود.

حالا هم که اومدم دیدم چندتایی پیام هست که بی جواب مونده .شرمنده دوستان به زودی جواب خواهم داد. البته به شکل جدیدی که قبلا گفتم. اما اینجا یه مطلبیه که دلم نیومد نگم.

اونم اینه که تو این مدت وبلاگ‌ها و سایت‌های فارسی زبان راجع به وبلاگ راه افتاده و تلاش صاحبان اون هم ارائه اطلاعات لازم در این خصوصه. همگی خاص قناری یا لااقل بخش مهمی رو به قناری اختصاص داده‌اند.

چیزی که واسه من مهمه اینه که با وجود این وبلاگ‌ها و سایتها گسترش و استقبال به نگهداری قناری بیشتر می‌شه و از سوی دیگه هم ارائه اطلاعات لازم به علاقه مندان بیشتر می‌شه. خلاصه اینکه من از این بابت خوشحالم. امیدوارم که همه عزیزان در این مسیر موفق باشن.

 

/ 0 نظر / 4 بازدید