وفا به وعده

سلام دوستان. امیدوارم که حالتون خوب باشه .

 همونطور که وعده کرده بودم الان می خوام قیمت قناریها رو براتون بذارم. هرکس که مایل باشه تماس بگیره و قناری مورد نظرشو خریداری کنه.

نسبت به ارسال اونهم باید بگم که :  کسانی که در تهران یا شهرهای نزدیک هستند می شه از طریق وسایل نقلیه بین شهری براشون فرستاد.اما در مورد عزیزانی که در شهرهای دورتری هستند و سرویسهای بین شهری (مثه اتوبوس یا سواری) بین شهرستان اونها با قم وجود نداره ، در صورتی که کاروانهای زیارتی به اینجا می یان می تونن با مسئول کاروان هماهنگ کنن و قناری رو واسشون بیاره. (تشکر می کنم از دوست عزیزی که این پیشنهاد رو دادن) اگر هم کسی رو دارن که بتونه بیاد و قناری رو تحویل بگیره می تونه هماهنگ کنه و بیاد قناری رو ببره.

در ضمن این مسائل راجع به کسانی هست که امکان اومدنشون به اینجا نیست. کسانی که می تونن بیان من با کمال میل در خدمتشون هستم.

اما در مورد تعدادی پیام که اومده بود باید بگم که من نسبت به مشخصات فردی خودم توضیحاتی رو دادم که در قسمت مشخصات نویسنده وبلاگ قسمت moshakhasateman  نوشته شده. می تونین مراجعه کنین.

راجع به نوع تغذیه قناری در ایام تخم گذاری و بعد هم بزرگ کردن جوجه ها این توضیح رو بدم که علاوه بر دانه های همیشگی یعنی کتان و ارزن ،کاهو،خلفه،شلغم و کمی شاهدانه مفیده. همچنین دادن تخم مرغ و هویج که مخلوط با آرد سوخاری باشه مناسبه. در ضمن کمی هم مولتی ویتامین خوبه در آب آشامیدنی اضافه کرد. هفته ای 2بار.

 

 قیمت قناریها:

همونطور که در عکسها می بینین قناریها جیبوس،جیبر و یک سر هست. قیمت جیبوس:بین 130 تا 150 هزار تومان ، جیبر : بین 90 تا 120 هزارتومان و یک سر : بین 50 تا 80 هزار تومان

 

رنگهای قناری:

جیبوس:سفید،طلایی و طوسی           جیبر: طلایی ، سفید

یک سر : سفید ، طلایی ، سبز ، سوخته دارچین ، ابلق ، طوسی

نوع و کیفیت قناریها هم در عکسها مشخصه.

/ 4 نظر / 10 بازدید
رضا

جناب آقای احمدی باسلام .. ضمن تشکر از شما بابت ارائه قيمت ... ميشه بگيد يه سر هاتون کدوم يکی از اين عکسا هستتن .. البته من فکر کنم گوشه سمت راست تصاوير پايين باشه اما اگه شما دقيق بگين ممنون تر / شاد باشيد .خدانگهدار .

حسين

باسلام خدمت آقا مصطفی گل آقا مصطفی عزيز قيمت قناری های رسمی رو نگفتين . اگه اون رو هم اعلام کنيد منت گذاشتين . خدانگهدار شماو قناريهاتون

امين

سلام . من كار واجبي دارم اگه ميشه زودتر جوابم رو بدين الان ۳ روزه كه قناري ماده ام افتاده ته قفس پاهاش سست شده زير بالش هم زخم شده در ضمن ۳ روز قبل هم ۴ تا تخم گذاشته بود . به دامپزشك زنگ زدم گفت كلسيم پاش موقع تخم گذاشتن كم شده قطره آد بهش بده منم دادم ولي بي زبون جون نداره راه بره با سينه خودش رو اينور اونور ميكنه به سختي چيزي ميخوره . ميترسم بميره .در ضمن جفت هم هست . من از يزد هستم . تو رو خدا يه چيزي بگو كه زودتر خوب بشه . تخم هاشو چي كاركنم؟؟؟

رسول ازاصفهان

باعرض سلام واحترام خدمت آقای مصطفی احمدی ضمن تشكر وقدردانی اززحمات جنابعالی وتمام كسانی كه به نحوی دراين كارزحمت می كشند.