عرض ارادت

سلام به همه برو بچه‌های گل و دوست داشتنی. عزیزان ممنونم که وبلاگ رو از خودتون می‌دونین و هر از چند گاهی هم به من تلفن می زنین. باور کنین که اونقدر از این موضوع خوشحالم که حد نداره. وقتی می بینم با کمک شما کاری انجام شده که در اون بدون هیچ چشم‌داشتی همه به هم کمک می‌کنن و من در این مدت دوستان خوب زیادی پیدا کردم شاد و خرسند می‌شم.

امشب شب میلاد امام رضا(ع) است . این شب و این ایام رو به همه تبریک می‌گم . امیدوارم که بتونیم قدر این امام رو در کشور خودمون بدونیم. دوستان نمی دونم کدومیک از شماها مدینه رفتین؟ من میدونین که تابستون اونجا رفتم . وقتی آدم اونجا می ره میفهمه مظلومیت چه معنایی داره.۴ امام ما بدون هیچ حرم و بارگاهی. قربون امام رضا برم که این همه زوار داره . چه عظمتی داره حرم و بارگاه امام. ان شاء الله با ظهور آقا به زودی زود بریم مدینه و با دستان خودمون واسه امامان حرم بسازیم.

خوب دوستانی اینجا پیام گذاشتن . اول خدمت آقا رضا عرض کنم که همونطوری که آقای موسوی عزیز فرمودند عمل کنین. البته اگه می بینین که ماده جست و خیز داره و تحرکش زیاده فکر کنم حالتی که در اون ایجاد شده از مستی بیش از حده. پس با جفت زدن حل می شه.

از دوست عزیزم آقای موسوی هم تشکر می کنم . از اینکه من رو شرمنده می کنن و در مواقع لزوم به پاسخ دوستان می پردازن

اما آقا سعید قناری علاقه است. قیمتی که خریدین ممکنه برا بعضیا گرون باشه اما این مهم نیست. اون رو در جایی نگه داری کنین که نور کافی و حتی‌الامکان نور طبیعی داشته باشه. شبها هم بعد از ساعت ۹ چراغ رو ببند. اون به زودی مست مست می‌شه. کمی شاهدانه هم بهش بدی بد نیست.

اما راجع به قیمت قناریهایی که عکسشون رو زدم. هر کسی که خواهان خرید هست با من تماس بگیره تا هم نحوه ارسال قناری و هم قیمت اون رو با هم صحبت کنیم . چون من می خوام قیمتی رو پیشنهاد کنم که بدرد خریدار بخوره. پس دوست عزیز آقای حیدری اگه تمایل دارین با من در تماس باشین

/ 4 نظر / 6 بازدید
محمد حيدري

سلام مصطفی جان اگر مثلا بخوام با اتوبوس يا قطار قناری برام بفرستی امکانش هست آشنايی برای اين کار داری تا انديمشک هم بيارن يا دزفول خوب خودم انجا تحويل می گيرم.

برديا

سلام ميخواستم اطلاعاتي در خصوص يورك و قيمتش داشته باشم. ممنون

وبلاگنويس(مصطفی احمدی)

بردياجان سلام. قيمت يورک مختلفه و از ۵۰ به بالاست.

امير

باسلام دوست عزيزم اگر لطف کنی وما رو قابل دونستی جز لينک دوستان بگذار اگر سری به ما زدی آدرس وبلاگت رو حتما بگذار http://canary.blogfa.com/ http://canary۲.blogfa.com/