جاذبه قناری

سلام به خدمت همه دوستان.قبل از هر چیزی از همه عزيزان مخصوصا آقای عباس که پیام گذاشتند و ما رو مورد لطف خودشون قرار دادند ممنونم.

همه دوستان این وبلاگ رو از خودشون بدونن چرا که اینجا متعلق به همه است.

یه چیزی که راجع به قناری واسم جالبه جاذبه عجیبیه که این پرنده زیبا داره. تا حال شده واسه خرید قناری به این ور و اون ور برین و در جستجوی خرید نوع مورد علاقه خودتون به زحمت بیفتین؟ تا حال به غیر از شهر خودتون جای دیگه هم سر زدین؟ به کجا؟ شهرستان مجاورتون؟ استان مجاور ؟ یا دورتر از اون؟

شده واسه خرید به خارج از کشور سفر کنین؟ میگین مگه چه خبره؟ آدم مگه دیوونس که این کارارو بکنه؟ آره بعضیا دیوونن. اما نه به این معنا که عقل از سرشون رفته باشه. بلکه دیوانه قنارین. آره علاقه به قناری اونقدراست که آدم رو به راههای دور می کشونه. افراد زیادی رو می شناسم که واسه خرید حاضرن همه جا سر بزنن. و خودم در سفرهایی با اونها همراه بودم. اونها آدمهای بیکاری نبودن. برعکس صاحب موقعیت اجتماعی خوبی بودن و تو بازار اسم و رسمی واسه خودشون دارن. این مسافرتها جنبه تفریحی و پر کردن اوقات بیکاری نیست. تنها به عشق قناری این همه زحمت رو به جون می خرند و آدم می بینه با چه لذتی وقتی به مقصد می رسه شروع به گشتن می کنه. لذتی که نمی شه جای دیگه پیداش کرد.

/ 1 نظر / 3 بازدید
مهدی

سلام سایته توپی درست کردی دستت درد نکنه وخسته نباشی من یه دونه بلبل هفت رنگ دارمیکی دیگه هم خریدم شدن دوتا از آن وقت که دومی را گرفتم اولی از خوندن افتاده وتا صدای جیک اون یکی را می شنود جیک جیک مکند وبه ای طرف وآن طرف می پرد این قدر پریده این طرف اون طرف پرهای دمش ریخته من می خواستم ای بلبلها را با قناری جفت بندازم کمکم کنید ممنونم