جواب چند سئوال

سلام. نماز و روزه هاتون قبول باشه. بدون مقدمه به پاسخگویی می پردازم.

نويسنده: حامد

آيا خواندن متوالی قناری نر نشان می دهد که قناری آماده است يا نه؟
ارزن سفيد به چه دليل به قناری داده می شود

جواب: آمادگی قناری از خواندن متوالی و پرحرارت همراه با تحرکات خاص و پرزدنهای متوالی وهمچنین پس قناری به صورت نوک تیز بیرون می زند.

 

نويسنده: علی

با سلام خدمت آقا مصطفی خسته نباشيد می خواستم بدونم وقتی سهره لک تو لک می شه چی کار بايد کرد و برايه جوجه سهره هاي که پرهايه سينشون می ريزه چه شرايطی بايد ايجاد کرد ؟

جواب: امکان داره که نوع غذای اون دچار تغییرات شده باشه. ممکنه که ضعیف باشه و یا مریض شده باشه. سهره رو یک میخ کنید و فقط شاهدانه بهش بدین. از دادن سبزی و میوه غفلت نکنین. جوجه ها رو هم از لحاظ تغذیه مراقبت کنین.

 

نويسنده: جواد

سلام
من دو جفت قناری دارم که وقتی نرها را جدا کردم باز هم ماده ها تخم می گذاشتند بنابراين من دوباره نرها را پيش آنها آوردم وهنوز جوجه ميدهند واز ضعيف شدن آنها می ترسم چه کنم که بعد از جدا کردن ديگر تخم نگذارند.

ج) شما نگفتین که چند وقته جفت کردین. اگه تازه جفت شدن اشکالی نداره و بذارین دوباره جفت شن. اما اگه مدت زیادیه که جفت هستن در صورتی که می بینین خیلی ضعیف هستن اونها رو جدا کنین. ماده ها هم ممکنه مدتی حالت مستی خودشونو رو حفظ کنن. اما بعد از گذشت چند روز از مستی خواهند افتاد. و تخم گذاشتن اونها هم بخاطر مستی زیادیه. اگه می خواین از مستی خارجشون کنین مقداری دانه های گرم بهشون بدین.

/ 1 نظر / 5 بازدید
جواد

سلام با تشکر از شما و آقا محمود که جوابم رو داديد ميشه در مورد دانه های گرم و اسم آنها بیشتر توضیح بدهید مچکرم