بی مقدمه

یه کوچولو سلام. خواستم فقط این مطلب رو بگم و برم. آخه دیدم برخی دوستان راجع به قیمت قناریها سئوال می‌کنن . خواستم بگم که من به زودی قیمت قناریها رو در وبلاگ مینویسم. فقط با اجازتون به خاطر ذیق وقت الان نمی تونم .باشه سر فرصت .اما قول می دم زیاد طول نکشه. پس تا اون موقع کمی صبر کنین . ممنون.

/ 7 نظر / 6 بازدید

ما در حال صبر کردن هستيمژس قيمت کو

محمود

سلام اقای احمدی خيلی خوشحال شدم می بینم عکس هم به اينجا اضافه شده استاد هنوز قناری پيش اقاجانی است اخه راه اهن پرنده تحويل نگرفت و من منتظر يکی از طلبه های شهرمان هستم که از قم با خودش بياره اگر راهی ديگر بنظرتان می رسد حتما استفاده می کنم ماده قبلی را بردم بفروشم اقا چنان ایرادهایی ازش گرفت که من... (مثل سینش پیکه) (۸تومن خریدمش۵/۴فروختمش)

با سلام خدمت آقای احمدی من فکر می کنم مشکل اصلی خریداران شما مسافت است که من برای آن هم چاره پیدا کرده ام معمولا روز های سه شنبه از سراسر کشور کاروان هایی برای زیارت حضرت معصومه و مسجد مقدس جمکران به شهر شما می ایند که مشتریان می توانند یا به مسئول کاروان یا دوستانشان که مسافرند یا راننده ها در قبال دستمزدی کم قناری را از طریق آن ها تحویل بگیرند شرکت پست هم چنین بسته هایی را قبول می کند ولی هزینه ان بالا است به امید انروز که قناری ایرانی شهرت جهانی پیدا کند یا علی

افسانه

سلام قناری من امروز اولين تخم رو گذاشت . از همه دوستان که تو اين مدت با راهنماييهاشون کمکم کردن ممنونم .به خصوص آقا مصطفی عزيز . می خواستم راهنماييم کنيد که تو اين مدت چه برنامه غذايی براشون بذارم . البته من تمام مواردی که نوشته بوديد اجرا می کنم (تخم مرغ آبپز و هويج رنده شده) ولی يه برنامه کامل غذايی می خوام که ماده تو اين مدت خيلی ضعيف نشه. بازم از همه دوستان تشکرميکنم.

حامد

با سلام جدای ازدونستن قیمت قناریها ما خیلی دوست داریم که بیشتر باشما آشنا بشیم البته اگر فضولی وجسارت نباشه اندکی درمورد خودتون و زندگیتون وشغل و...برای ما بیان فرمایید با تشکردر ضمن آیا دوقناری نر ممکن است که با هم جفت گیری کنند یا نه؟

جواب حامد

آقا حامد اين جمله آخرت که گفتی جزء جک ها بود يا smsهای 2006 بود؟

امين

سلام آقا مصطفی خوبی عزيز. چيکار ميکنی با زحمتهای ما ؟ اگه در مورد وبلاگتون بتونم هر کمکی بکنم بفرمائید بنده در خدمتم هنوز زحمتهای شما رو فراموش نکردیم يا حق