يه پيشنهاد واسه خريد و فروش

سلام دوستان. خوبين؟ اميدوارم که خوش و خرم باشين.

قناری اين پرنده خوش صدا و زيبا از جمله حيواناتی است که طرفداران زيادی داره. داشتن قناری تو خونه انس و الفت عجيبی رو بين قناری با انسان ايجاد می‌کنه. طوری که بعد از مدتی قناری صاحب خودشو می‌شناسه . و اگه مدتی همديگه رو نبينن يه غم خاصی برای هر دوطرف ايجاد می‌شه. من اينو همين‌جور نمی‌گم. واسش شاهد دارم. و خودم از نزديک اونو تجربه کردم.

اما يه مسئله‌ای تو اين ميون وجود داره که باعث آزار عده‌ای از علاقه‌مندان به قناری شده.و اونم اينه که نسبت به خريد و فروش قناری دچار مشکل شدن.

يا قناری دارن و نمی‌دونن به کی بفروشن. چون معامله‌گران سودجو با قيمت بسيار نازلی می‌خوان بخرن.

يا اينکه می‌خوان قناری بخرن و نمی‌دونن از کی بخرن که مطمئن باشه و به قول معروف سرشون کلاه نره.

من هم از اين موضوع هم ضربه خوردم و هم دوست دارم به نحوی برای حلش کاری بکنم.

واسه همين هم فکر کردم از طريق اين وبلاگ اگه بشه خريدار و فروشنده منصف رو به هم رسوند در اين راه قدمی برداشته و می‌شه اميدوار شد که لااقل اونهايی که اينجا سر می‌زنن از اين بابت مشکلشون حل می‌شه.

اما اونهايی که خواهان خريد يا فروش قناری هستن و دسترسی به اينترنت ندارن :

راه حل برای اين عزيران اينه که دوستانشون که به اين وبلاگ سر می‌زنن از طرف اونها خريد و فروش کنن.

پس دوستان از اين به بعد اگه می‌خواين قناری بفروشين مشخصات قناری که قصدفروش اونو دارين و قيمت تقريبی اون رو به علاوه محل سکونت خودتون وشماره تماس و در صورت امکان عکس واضحی از قناری رو برای من به آدرسم ايميل کنين تا منم واسه اونهايی که خريدار هستن تو وبلاگ بنويسم.

 اونهايی هم که می‌خوان قناری بخرن مشخصات قناری که خواهان هستن و قيمتی که مد نظرشونه رو بنويسن . به علاوه محل سکونت  وشماره تماس.

 اميدوارم از اين راه بشه پل ارتباطی بين دوستان برقرار بشه تا از اين به بعد مستقيم از فروشنده به خريدار و بدون واسطه اين معاملات انجام بشه.و هم خريدار از خريدش راضی باشه و هم فروشنده. حتی می‌شه راجع به قيمت قناری اينجا تبادل نظر کرد يعنی قيمتی روی قناری گذاشت که به واقع نزديکتر باشه . و به قول خودمون پرت نباشه.

اگر چه به نظر من رو قناری نمی‌شه نرخ گذاشت اما خوب واقعيت اينه که واسه بدست آوردن يه قناری بايد پول داد. اما نه هر قيمت. مبلغی که آدم ضرر نکنه. چون اگه کسی حساس کنه رو قناری ضرر کرده و مخصوصا هم تازه کار باشه ممکنه از ادامه کارش پشيمون بشه.

معمولا هم اونهايی که تازه کارن تو خريد و فروش دچار مشکل می‌شن . والا اونهايی که تجربه کافی دارن کمتر دچار اين مشکل هستن.اگه هم ضرر کنن اونقده آلوده شدن که اين ضررها تو علاقشون تأثير نمی‌ذاره.03.gif

/ 4 نظر / 4 بازدید
علیرضا

با سلام خدمت شما پرنده من حدود چهار هفته ای هست که دهانشو باز میزاره می خواستم بدونم علت اون چیه؟ با تشکر از شما

رضا

سلام من دنبال چند ماده جيبر وجيبوسو با قيمت مناسب هستم.

مجید

سلام من يه قناريه سياه سفيد نر بلند ميخام درمورد قيمتشم به توافق ميرسيم منزل هم پيچ شمرون هست 09367981150

صادق

سلام من میخوام با هتون تبادل لینک کنم میاید منو با نام نگهداری تغذیه و تکثیر مرغ عشق لین کنید بعد بهم خبر بدید www.birds.blogsky.com