سلام دوستان نمی دونم چرا پرشین بلاگ رو فیلتر کردن. امیدوارم مشکل به زودی حل شه تا من هم مطالبم رو ادامه بدم. اما یکی از دوستان سئوالی رو پرسیدن که منم جوابشو می نویسم.

نويسنده: صادق سلام و با عرض خسته نباشيد و تشکر خدمت شما به خاطر مطالب خوب و آموزنده يکی از قناری های من ظاهرا آماده جفت گيری است ولی وقتی يک ماده آماده کنار قفسش قرار می گيره يا حتی اگر هم کمی صداش را بشنوه ديگه حتی جيک هم نمی زنه به نظر شما چکار بايد کرد؟ جواب: آیا اطمینان دارین که قناری نر شما آماده است؟ و از لحاظ سنی به حدی هست که جفت بره(یعنی بالغ شده؟) در این صورت اگه یه ماده آماده باهاش جفت کنین در حالت طبیعی باید جفت بره در غیر این صورت یا ماده و یا نر آماده نیست. البته بعضی قناریها بد جفت می رن. کاری که شما باید انجام بدین اینه که در صورت آمادگی کامل نر و ماده رو کنار هم بندازین و مدتی به اونها فرصت بدین واسه جفت رفتن .

/ 2 نظر / 5 بازدید
احسان کیانپور

ميخواستم ببينم سهره سميرم ذاتش وحشيه و قيمت اهلی آن چقدر است؟(سهره نر) (منظور از اهلی يهنی اينکه وقتی ميرويم نزديکش خودش رو به در ديوار قفس نکوبه؟)

حسین جان نثاری

سلام منون ازمطالب آموزندتون من يه جفت قناری پرتقالی رسمی دارم که رفتن ژای جفت ودارن لونه شونو آماده می کنن لطفآدرمورد غذاهای که دراين موقع بايد بهشون بدم منو راهنمائی کنين آخه من تازه به جمع قناری دارها ژيوستمن بازم منون