فروش اينترنتی قناری

سلام دوستان . موضوع امروز راجع به فروش اینترنتیه.در یادداشت قبلی مطلبی رو راجع به فروش قناری واسه شما نوشته بودم. از اون موقع به بعد عده‌ای تماس گرفتند و خواهان خرید قناری بودن که بعضا هم آمدند . اما به نظرم رسید که یکی از مشکلات کسانی که خواهان خرید قناری هستند دوری راه است. یعنی مشکله که بخوان اینجایی که من هستم(قم) بیان و خرید کنن. البته گفتم که عده ای اومدن و خرید کردن اما عده‌ای هم که تعدادشون کم نیست نمی تونن بیان.

از اونجایی که هدف من از فروش انجام یک حرکت مثبت(اگه خدا بخواد ) در جهت فروش قناری به قیمتی که خریدار اولا از قناری خریداری شده مطمئن باشه و در ثانی به قیمت بخره تصمیم گرفتم کار فروش رو به صورت اینترنتی انجام بدم. یعنی اگه کسی خواهان خرید قناری بود یا تماس تلفنی بگیره و نوع مورد نظرشو اعلام کنه و یا اینکه از طریق ایمیل یا حتی بخش پیام این وبلاگ اطلاع بده. نحوه ارسال قناری هم با خودشه. که آيا می‌خواد از طریق اقوام یا دوستانی که در اینجا داره براش فرستاده شه و یا اینکه به وسیله وسائل بین شهری(اتوبوس یا تاکسی بین شهری) به دستشون برسه. یا هر راه دیگه ای که به نظرشون عملی هست.

در هر صورت هرکاری که از دستم بر بیاد انجام می‌دم و امیدوارم که بتونم قدم کوچکی در این راه بردارم.

باز هم اگه در این مورد نظری دارید اعلام کنید .

در ضمن عکس قناریها رو هم سعی می کنم به زودی در وبلاگ قرار بدم. اما تا اون موقع شما می تونین با گفتن مشخصات قناری دلخواهتون سفارش خرید بدین.

در ضمن اونهایی که بخوان از این مسیر درآمدی هم داشته باشن من میتونم این کمک رو بکنم که قناری رو اونها بازار یابی کنن و در قبال فروش قناری در سود حاصله شریک بشن.

فکر می‌کنم این برنامه خوبی برای همه کسانی که به نوعی با قناری در ارتباط هستن مفید باشه.

پس فرصت رو از دست ندیم.

دوست عزیز آقای آهنی مطلب فوق می تونه جواب شما رو هم در بر داشته باشه.

اما سئوالی رو دوست گرامی پرسیدند که جوابشو می‌نویسم

نويسنده: محمد-طالبی

سلام خدمت استاد خودم.من دیروز یه سوال از شما کردم اما شما جواب اونو درست و حسابی ندادین.سوالم این بود که چرا قناری نر یه سر جیورم با شنیدن صدای گنجشک ها و حالا هم مادهه به جیر جیر کردن می افته؟ و آیا درمانی داره؟چه طوری؟

جواب: سلام آقا محمد. آیا صدای جیر جیر اون مثه گنجشکه؟ اگه اینجور باشه به خاطر اینه که مدتها صدای گنجشک شنیده و جیک جیک گنجشک رو یاد گرفته. چون قناری صدای پرندگان رو تقلید می کنه. این حالت به مرور حل می‌شه به شرطی که کنار اون قناری دیگه ای بخونه تا صدای اون یکی روی صدای این قناری که دارین بیفته و جیر جیر  از سرش بیفته.

/ 6 نظر / 15 بازدید
م ا

سلام اقای احمدی امدم يکم دقيق تر بکم چال رو پر پنبه(مخصوص)کردم انها هم مقداری ازش بيرون انداختن و تقريبا داخلش گود مانند است ولی نه ماده را خيلی کم ديدم پيش چال بره اما يک روز ديدم نر داخل چال خوابيد و يک دقيقه بعد رفت از وقتی ماده را پيش نر گذاشتم ديگر نمی خواند اما جديداْ يه جيک کوتاه می کند بازم می گويم نوک به نوک ميکنند اقای احمدی به خدا کلافم نمی دانم سرنوشت يک جفت قناريم چه می شه خيلی ممنون که منو از اين اضطراب رهايی می دهيد دوستار دوستاران قناری. م ا

آهنی

يک ماده رسمی طلايی يا سرخ کشيده بلند که احتمالا آماده باشه می خوام اگه بتونيد برام بفرسيتد ترمينال جنوب ممنون ميشم .اگه امکانش هست زمان ارسال و قيمتش رو بگيد نحوه پرداخت رو هم بفرماييد . ممنون . آهنی

آهنی

ببخشيد سلام يادم رفت . که مجددا عرض سلام و ارادت دارم خدمت شما .. ممنون از زحمات شما .

محمود

سلام به اقا مصطفی و تمام کسانی که به نوعی در ايجا زحمت می کشند من يک سهره کرماني ديروز خريدم که با هزارتا مکافات ۴۵۰۰تومن دادش اما سهره معمولی داشت که ۱۰۰۰تومن هم می دادش (جهت اطلاع قیمت دزفول) فروشنده گفت دو ساله است اگر ارام بیام کنار قفس سر جای خودش می ماند اما بعضی مواقع بی قراری هم می کند در این صورت رام شده یا نه از موقه ای که خریدمش جیک هم نکرده کی شروع به خواندن می کند و زمان تولید مثل ان کی است ممنون می شم منو راهنمایی کنید چون می خوام با قناری جفت بزنم

محسن اسماعيلی

قناريهام دو سه روز است که تخم گذاشتند اما نميدونم چرا قناری نر سست شده وزورکی از این تیرکبه اون تیرک میره چی بهش بدم که خوب بشه.

علی

با سلام يک جفت از قناری هام سه آقل تخم گذاشته ولی نتفه نداشته علت چيست؟ راه درمان آن را برای من توضيح دهيد. در ضمن ماده اش پارسال جوجه داده با تشکر