يه درد دل صمیمانه

سلام. خوبين؟! خبری از دوستان نيست؟ گفتم که اينجا قرار نيست فقط من حرف بزنم!

به هر حال اميدوارم که روند اين وبلاگ طوری بشه که علاقه‌مندان به قناری اين محل رو از خودشون بدونن. و در اوقات فراغتشون سری به اينجا بزنن.

در ضمن گفتن يک مطلب هم لازمه و اون مطلب اينه که من در نوشته‌هايم سعی دارم تا مطالبی لازم و به فراخور حال و زمان استفاده کنم و عنوان کنم.

منظورم اينه که مطالب من برای افرادی که متخصص فن هستن و مدتها در نگه‌داری قناری تلاش کردن تکراری خواهد بود.

اصلا شايد اين افراد نيازی به خواندن اينچنين مطالب را ندارن . و لازمه که من و امثال من از اين افراد و تجربيات و تخصص اونها استفاده کنيم. پس من بازم خواهش خودم رو تکرار می‌کنم و از اين عزيزان درخواست می‌کنم که هر آنچه احساس می‌کنن گفتنش برای نگه‌داری صحيح اين پرنده زيبا لازمه و کلاْ هر مطلبی که می‌تونه برای علاقه‌مندان مفيد باشه رو در قسمت يادداشت بنويسن يا برای من ايميل کنن تا با اسم خودشون در وبلاگ بنويسم.

به نظر من اگه عاشقان و علاقه‌مندان قناری تلاش کنن تايک محفل صميمی رو برای تبادل‌نظر و انتقال تجربيات خود ايجاد کنن  قدم مهمی برای تکثير انواع خالص و پرورش‌يافته برداشته می‌شود.

و در آينده در گوشه‌گوشه اين کشور انواع پرورش‌يافته قناری به وفور پيدا خواهد شد. پرندگانی که هم در نوع خواندن و هم در رنگ و فرم خود منحصر به فرد باشد.

مطمئناً هر چه تعداد اينچنين پرندگان بيشتر باشد هم علاقه‌مندان بيشتر شده و هم نگه‌د‌ارندگان قناری از کار خود راضی‌تر.

به اميد آن روز.

 

 

/ 0 نظر / 5 بازدید