يک خبر مهم

باسلام وعرض ادب به دوستان عزیزم.امیدوارم حال همتون خوب باشه.پیامی رو از دوست گرامیم آقای موسوی داشتم که من رو خیلی ناراحت کرد.  

پیام ایشون به این قراره:

با عرض سلام و آرزوی موفقيت برای شما دوست گرامی جناب آقای احمدی
مشکلی بوجود آمده که بهتر ديدم با اجازه شما از سايت شما به اطلاع دوستان مشترکمان برسانم
چندی است که از برخی شهرها و مخصوصا خوزستان و غرب ايران توسط sms و يا تلفن اطلاع ميدهند که وبلاگ اينجانب redcanary فيلتر شده که بنده دليل آنرا نميدانم اگر دوستان در شهر خودشان ميتوانند اطلاعی کسب کنند لطفا اينکار را کرده و به من اطلاع دهند اما اگر دوستان در شهرهای ديگر هم اين مشکل را دارند لطفا از طريق sms و يا ايميل به من اطلاع دهند تا اگر تعداد زياد بود فکری برای آن بکنم به نظر خودم دليل آن نزديکی اسم وبلاگ با برخی سايتهای غير اخلاقی با همين نام ميباشد بهر حال تلفن بنده موجود بود اگر مشکلی بود ميتوانستند با من تماس بگيرند !!
ايميل : iranredcanary.blogfa.com
همراه : 09123861307
با تشکر از شما دوست گرامی آقای احمدي

عزیزانی که به وبلاگ ایشون سر می‌زنن در صورت مشاهده این مشکل حتما اطلاع بدن.

این وبلاگ به طور قطع از جمله وبلاگ‌های مفید و پرمحتواییه که برای علاقه مندان به قناری خیلی مفید خواهد بود. من که خودم استفاده می کنم و جا داره از آقای موسوی از اینکه زحمت می‌کشن و در ارائه مطالب اینقدر تلاش و کوشش می کنن به سهم خودم تشکر کنم.

 چند روز پیش داشتم پیش خودم فکر می‌کردم تو این یک‌سال وبلاگهای زیادی وحتی سایتهایی در خصوص قناری تو این کشور فعال شده . اون وقتی که من شروع کردم تعداد کمی سایت بود اما حالا به شکر خدا و تلاش علاقه مندان و دوستداران قناری روز به روز به این تعداد داره افزوده می‌شه. خیلی از بابت این موضوع خوشحال بودم.

اما وقتی شنیدم این اتفاق برای وبلاگ آقای موسوی افتاده کلی حالم گرفته شد. امیدوارم که هرچه زودتر مرتفع بشه. والبته علت معلوم بشه. اگه مشکل اسم و عنوان وبلاگ هست یا چیز دیگه معلوم شه تا دیگه چنین اتفاقاتی نیفته.

من حس می‌کنم که افرادی که به قناری علاقه دارن وتا قبل می ترسیدن نتونن درست نگه‌داری کنن  وقتی دسترسی به اینچنین وبلاگ‌ها وسایت‌هایی پیدا میکنن اونوقته که با خیالی آسوده تر به سمت قناری می‌رن.

افرادی هم که قناری دارن اما نمی‌دونن چطور نگه‌داری کنن  با استفاده از این مطالب به کیفیت کارشون افزوده می‌شه. و تلفات قناری کمتر می‌شه. از طرفی هم با شناخت بهتر از قناری در نسل گیری از قناری دقت بیشتری می‌شه و ارتقایی در این سطح هم بوجود می‌یاد.

این تنها بخشی از فوائد راه‌اندازی این وبلاگ‌ها و سایت‌هاست.

البته جای یک مجمع کمه. یک مجمع یا تشکلی که بتونه در این بخش کار کنه. نمی دونم شاید روزی برسه که تشکل و اتحادیه ای با این عنوان شروع به کار کنه. شما اگه آماری از افراد علاقه مند به قناری در سطح کشور بگیرید متوجه می‌شین که تعداد افراد این تشکل چقدر هست .من که فکر کنم بالغ بر صدها هزار نفر(یک رقم تخمینی و البته محتاطانه) علاقه مند در گوشه گوشه این مملکت هستن که به قناری عشق می‌ورزن.

این قسمت رو همین جا تمام می کنم اما حرفام هنوز ادامه داره.

/ 0 نظر / 5 بازدید