خريد قناری

سلام به همه دوستان

من در بين پيامها می بينم که بعضيا دنبال خريد نوع مناسب و به قول معروف اصل هستن.

اين مشکل عمومی همه هست. واسه همين هم اونهايی که دنبال به دست آوردن نوع خوب قناری هستن تلاش می کنن که با انتخاب نر و ماده اصيل به قناريهايی که علاقه دارن برسن. يعنی اونقده جفت می‌زنن و نژادگيری می‌کنن تا به اونچه می‌خوان برسن.

خوب منم از اونهايی هستم که اين کار رو دوست دارم. کسانی که اينجوری قناری می‌گيرن به راحتی اون رو نمی‌فروشن و اين نوع قناری قيمت خاص خودشو داره.

توصيه من به اون دسته از کسانی که می‌خوان نوع مرغوب و اصلی قناری رو به دست بيارن اينه که يا نر و ماده خوب خريداری کنن و جفت بزنن. ويا اينکه اگه خودشون حوصله اين کارا رو ندارن سراغ افراد مطمئنی برن و خريداری کنن.

من در شهری هستم که اينجور پرنده ها به هر حال پيدا می‌شه و الان هم که فصل گرماست می‌شه به قيمت خريد. اگه کسی مايله و ميتونه اينجا بياد من حاضرم که کمکش کنم.

از طريق ايميل به من اطلاع بدين.

/ 3 نظر / 40 بازدید
رضااميني

ضمن عرض سلام وخسته نباشيد ميشه بفرماييد شما در کدوم شهر ساکن هستيد.من به قناری جيبر وجيبوسو علاقه دارم.اگر ممکنه در مورد اينها مطلب بنويسيدواگر قيمت مناسب پيدا کنم خوشحال ميشم.ممنون خدا نگهدار

دمت گرم با اين وبلاگت ميخواستم برای خريد چند جفت قناری رسمی بلند(سوپر)ويورکشاير راهنمايی کني

محسن

برای خريد قناري رفته بودم چند جوجه در يک قفس بودند ولی چندتاشون در قسمت بال وکمر دچارخون مردگی وکبودی بودند فروشنده ميگفت به خاطر درگيری جوجهها ايجاد شده با اين وجود ميخواستم نظر شما رو هم بدونم که ايا ميتونه يک مرض واگير دار باشه ممنون