قناری و پرسشهای مربوط به آن


هدف این وبلاگ پاسخ به سئوالات مربوط به قناری است. اما به خاطر اینکه سایت www.uyc.ir راه اندازی شده است، کلیه سئوالات خودتان را در سایت مذکور بپرسید.

يه طرح راجع به خريد و فروش قناری

سلام دوستان عزیز

مدتیه که در مورد خرید و فروش قناری با شما صحبت کردم. در این مدت دوستان زیادی با من تماس گرفتن و خواستار خرید قناری بودن. تعدادی هم اومدن و خرید کردن.  من تو این مدت راجع به این قضیه مقداری فکر کردم و به نظرم رسید کاری انجام بدم که خرید و فروش قناری از طریق اینترنت روالی مناسبتر پیدا کنه. محسنات و موانعی که در این کار دیدم باعث شد فکری به ذهنم خطور کنه. راهی که می شه قناری رو با قیمتی بسیار مناسب و در اسرع وقت و با صرف هزینه اندک و مهمتر اینکه آنچه مد نظرتون هست رو خریداری کنین.

قناری رو درب خونه تحویل بگیرین.

از محسنات این کار اینه که شما ممکنه در محل زندگیتون قناری مورد نظرتون رو از لحاظ رنگ و یا نژاد و حتی قیمت مناسب پیدا نکنین.

من راهی رو به شما پیشنهاد می کنم که بتونین اونچه خواهان هستین به دست بیارین.

در این کار عده ای که علاقه مند هستند در کنار نگهداری قناری اقدام به خرید و فروش کنن و در واقع درآمدی هم به دست بیارن می تونن در این طرح شرکت کنن.

در این کار نیاز هست که عده ای همراهی کنن. من هم از امروز به مدت یک هفته منتظر شما هستم تا از طریق ایمیل با من در ارتباط باشید. شمایی که خواهان این هستین که در کنار نگهداری قناری اقدام به خرید و فروش کنین.

تماس بگیرید و در ایمیلتون مشخصات زیر رو بنویسید

۱- نام و نام خانوادگی

۲- شغل و میزان تحصیلات

۳- محل زندگی

۴- مدت آشنایی با قناری و مقدار آشناییتون در مورد انواع آن . نحوه نگهداری  و...

۵- در محل زندگی شما قناری در انواع و اقسام آن هست یا خیر . در صورت وجود قناری قیمت هر کدام (رسمی- جیبر- یورک - کشیده بلند و ...) چقدر است.

۶- علاوه بر قناری پرندگان دیگری مثله کاسکو مرغ مینا  سهره و... وجود دارد و در چه قیمتی هست.

شما به‌ایمیل من نامه بفرستید و مطالبی که بعدا لازمه بگم توسط ایمیل براتون ارسال می کنم.

ایمیل من :apchagi12@yahoo.com

   + مصطفی احمدی ; ۱٠:٤٩ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٥/٩/٢۳