قناری و پرسشهای مربوط به آن


هدف این وبلاگ پاسخ به سئوالات مربوط به قناری است. اما به خاطر اینکه سایت www.uyc.ir راه اندازی شده است، کلیه سئوالات خودتان را در سایت مذکور بپرسید.

وفا به وعده

سلام دوستان. امیدوارم که حالتون خوب باشه .

 همونطور که وعده کرده بودم الان می خوام قیمت قناریها رو براتون بذارم. هرکس که مایل باشه تماس بگیره و قناری مورد نظرشو خریداری کنه.

نسبت به ارسال اونهم باید بگم که :  کسانی که در تهران یا شهرهای نزدیک هستند می شه از طریق وسایل نقلیه بین شهری براشون فرستاد.اما در مورد عزیزانی که در شهرهای دورتری هستند و سرویسهای بین شهری (مثه اتوبوس یا سواری) بین شهرستان اونها با قم وجود نداره ، در صورتی که کاروانهای زیارتی به اینجا می یان می تونن با مسئول کاروان هماهنگ کنن و قناری رو واسشون بیاره. (تشکر می کنم از دوست عزیزی که این پیشنهاد رو دادن) اگر هم کسی رو دارن که بتونه بیاد و قناری رو تحویل بگیره می تونه هماهنگ کنه و بیاد قناری رو ببره.

در ضمن این مسائل راجع به کسانی هست که امکان اومدنشون به اینجا نیست. کسانی که می تونن بیان من با کمال میل در خدمتشون هستم.

اما در مورد تعدادی پیام که اومده بود باید بگم که من نسبت به مشخصات فردی خودم توضیحاتی رو دادم که در قسمت مشخصات نویسنده وبلاگ قسمت moshakhasateman  نوشته شده. می تونین مراجعه کنین.

راجع به نوع تغذیه قناری در ایام تخم گذاری و بعد هم بزرگ کردن جوجه ها این توضیح رو بدم که علاوه بر دانه های همیشگی یعنی کتان و ارزن ،کاهو،خلفه،شلغم و کمی شاهدانه مفیده. همچنین دادن تخم مرغ و هویج که مخلوط با آرد سوخاری باشه مناسبه. در ضمن کمی هم مولتی ویتامین خوبه در آب آشامیدنی اضافه کرد. هفته ای 2بار.

 

 قیمت قناریها:

همونطور که در عکسها می بینین قناریها جیبوس،جیبر و یک سر هست. قیمت جیبوس:بین 130 تا 150 هزار تومان ، جیبر : بین 90 تا 120 هزارتومان و یک سر : بین 50 تا 80 هزار تومان

 

رنگهای قناری:

جیبوس:سفید،طلایی و طوسی           جیبر: طلایی ، سفید

یک سر : سفید ، طلایی ، سبز ، سوخته دارچین ، ابلق ، طوسی

نوع و کیفیت قناریها هم در عکسها مشخصه.

   + مصطفی احمدی ; ۱۱:٠٢ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٥/٩/۱٤