قناری و پرسشهای مربوط به آن


هدف این وبلاگ پاسخ به سئوالات مربوط به قناری است. اما به خاطر اینکه سایت www.uyc.ir راه اندازی شده است، کلیه سئوالات خودتان را در سایت مذکور بپرسید.

چه خبر از قنارياتون

سلام دوستان. مدتیه با این وبلاگ با هم آشنا شدیم. با همدیگه صحبت کردیم. از مشکلاتمون با هم حرف زدیم. دوستیهای تازه رقم زده شد و هرکس مشکلی در مورد پرنده‌هاش پیدا می‌کنه خیالش راحته که محلی هست که در اونجا بتونه سئوالشو مطرح کنه و جوابی بدست بیاره.

این نکته آخری برا خیلی از ماها مفیده. چون ممکنه دسترسی به افراد وارد و باتجربه نداشته باشیم یا اگه در شهرمون هست باهاش آشنا نباشیم.  اینجا میتونه در نحوه صحیح نگهداری پرندگان که مونس و یار لحظات تنهایی ما هستن کمک کنه. امیدوارم که تونسته باشم قدم کوچکی در این برداشته باشم. و از اینکه کمکی در این راه بکنم خیلی‌خوشحال می‌شم.

قناریاتون رو خوب بهشون برسین. ممکنه در بعضی از مناطق شرائط آب و هوایی طوریه که قناری آماده جفت شده. پس وقتی جفت می کنین در تغذیه قناری نهایت دقت رو انجام بدین.

و همچنین در جفت کردن قناری به نوع و رنگ و نژاد اون هم دقت کنین. کسانی که در پرورش قناریهای خوش‌آواز تلاش می‌کنن بدونن که کارشون بسیار با ارزشه. من تو این مدت خیلی کم دیدم قناری که دهن رویایی داشته باشه . البته همه قناریها زیبا می خونن. اما اون قناری که در خوندن روح آدم رو تسخیر کنه من خیلی کم دیدم. امیدوارم که شما دوستان عزیز در این کار تلاش کنین.

   + مصطفی احمدی ; ۱۱:٥٥ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٥/٧/٢۸