قناری و پرسشهای مربوط به آن


هدف این وبلاگ پاسخ به سئوالات مربوط به قناری است. اما به خاطر اینکه سایت www.uyc.ir راه اندازی شده است، کلیه سئوالات خودتان را در سایت مذکور بپرسید.

دوستيها فقط تو نت نيست

سلام دوستان عزیز طاعات همه مورد قبول حق. دعا گوی همه شما هستم.

دوست عزیزی واسه من ایمیل زده بودن و سئوالی رو که تو وبلاگ پرسیده بودن رو دوباره سئوال کردن. دوست بزرگوار من اونجا جوابشو دادم اما بازم خدمتتون میگم.

سئوال:

سلام آقا مصطفی با عرض خسته نباشید و تشکر برای سایت خوبی که درست کردید     دو سوال داشتم که تو قسمت پیامها نوشتم یکی از دوستان لطف کردن جواب یکی از سوالات من رو دادن ممنون میشم اگه شما جواب کامل تری به سوالاتم بدید      1_  برایه یک سهره که لک تو لک شده باشه چه شرایطی باید فراهم کرد منظورم نور و دما و غذا و دیگر چیزها   2_ برایه جوجه سهره های که پرهایه دمشون میریزه چه شرایطی بایدایجادکرد ممنون میشم اگه جوابم رو بدید جواب رو تویه سایت بذارید من می خونم 

جواب:سهره رو یه میخ کنین. غذای اون رو ثابت نگه دارین .و دونهاشو عوض نکنین. سبزی و میوه رو در برنامه غذایی اون قرار بدین. در جایی قفس رو قرار بدین که از نور و هوای مطبوع برخوردار باشه.شاهدانه و کتان رو فقط بدین . و غذاهشو قر و قاطی ندین.

جوجه‌ها هم طبق همین مطلبی که گفتم جا و دونه هاشون رو انجام بدین و البته در قفس مخصوص سهره نگه داری کنین.

بازم اگه موضوع حل نشد بفرمایید تا من یا دوستان کمک کنن.

در اینجا یه مطلب جالبی که خیلی من دوست داشتم رو میخوام بگم

یادتونه گفتم خیلی دوست دارم که نه تنها تو نت بلکه در دنیای خارج هم با هم آشنا شیم و دوستیها پیوند بخوره؟

دیروز این اتفاق افتاد و یکی از خوانندگان وبلاگ به خانه من سر زد. اگر چه نتونستم درست و حسابی پذیرایی کنم چون ماه مبارک بود اما خیلی خوشحال شدم که این دوست عزیز به اتفاق ۲نفر دیگه اومدن خونه من. یادتون باشه گذرتون اینجا افتاد یه سری هم به ما بزنین. خوشحال میشیم. 

آقا شهرام و دوستان همراه امیدوارم که بازم شما رو زیارت کنم. خدا پشت و پناهتون باشه.

   + مصطفی احمدی ; ٦:۱۸ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٥/٧/٦