قناری و پرسشهای مربوط به آن


هدف این وبلاگ پاسخ به سئوالات مربوط به قناری است. اما به خاطر اینکه سایت www.uyc.ir راه اندازی شده است، کلیه سئوالات خودتان را در سایت مذکور بپرسید.

دعا گوی همتون بودم

میلاد نور مبارک

سلام دوستان. امیدوارم که حال همگی خوب باشه. از همه ممنونم که در این مدت که نبودم در قسمت پیامها به تبادل نظر پرداخته و نگذاشتین که کار تعطیل بشه.من خوشحالم که همگی در کنار هم دوستانه و صمیمانه در کمال صداقت به یاری همدیگه پرداخته و تلاش کردین که به همدیگه کمک کنین .دست همتون رو می بوسم و از همتون ممنونم.

من بلاخره به اونچه که می خواستم نزدیک شدم. اون هم چیزی نیست جز همین احساس مسئولیت کردن در قبال همدیگه. قناری پرنده ایه که دوستان زیادی رو می تونه با هم آشنا کنه و این کار در حال حاضر اتفاق افتاده. من از این بابت خیلی خوشحالم. امیدوارم که این روند روز به روز بهتر بشه. هیچ چیزی تو این دنیا بهتر از دوست خوب نیست.

من در پیامها دیدم که عده ای از دوستان مطالب خوبی رو نوشتن واطلاعات جالبی رو ارائه دادن که امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه.مخصوصا آقا بابک که مطالبشون می تونه برای همه ماها مفید باشه. از دوستانی هم که از طریق ایمیل و یا پیام من رو مورد لطف خودشون قرار دادن ممنونم. موفق و پیروز باشین.

   + مصطفی احمدی ; ٧:٤٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٥/٦/۱٩