قناری و پرسشهای مربوط به آن


هدف این وبلاگ پاسخ به سئوالات مربوط به قناری است. اما به خاطر اینکه سایت www.uyc.ir راه اندازی شده است، کلیه سئوالات خودتان را در سایت مذکور بپرسید.

خداحافظی واسه ۲هفته

سلام به همه دوستان . من 2هفته ای نیستم.و از 15 شهریور به بعد در خدمت دوستان هستم. با اجازتون برای زیارت عازم نجف و کربلا هستم. امیدوارم که در این مدت در قسمتهای پیام به تبادل نظر بپردازین و خدای نکرده طوری نشه که در سیرپرسش و پاسخ وقفه ایجاد بشه .

کما اینکه در همین مدت هم دوستانی بودند که در قسمت پیام جواب سئوالات دیگران رو می دادن. پس این وبلاگ رو از خودتون بدونین و واسش مطلب بنویسین.

امیدوارم که همیشه شاد و پیروز باشین. منم در حرم حضرت علی (ع) و امام حسین(ع) دعاگوی همه خواهم بود.

اما سئوالات این بخش: 

نويسنده: حامد

تشکر از جوابتون
اگر قناريهای من در عرض دوهفته ی آينده آماده ی جفت گيری بشن من می توانم آنها را در يک قفس بگذارم يا نه
آدرس وبلاگم رو هم تغيير دادم خوشحال ميشم که اين آدرس رو روی لينک بذاريد.

جواب: دوست عزیز سلام. اگه قناری شما در این مدت آماده بشه و هوای محل نگهداری اونها خنک باشه می شه جفت کرد. اما اگه بخوای از همین الان جفت کنین تا آخر سال و مخصوصا ایام بهار اونقده ضعیف می شن که نمی شه جفت کرد. درحالیکه بهترین زمان برای جفت کردن ایام بهار هست. پس کمی صبر کن تا اواسط پاییز و اونوقت جفت کن.

در ضمن لینک شما در پیام خوانده نشد . لطف کن برام ایمیل کن.

 

نويسنده: مهسا

سلام
خسته نباشید دوستان
میخواستم بپرسم آمادگی سهره برای جفت انداختن با قناری را از کجا باید فهمید

جواب : آمادگی سهره از ظاهر اون مشخصه. نوک و پای سهره سفید می شه و مرتب با نوک لای انگشتاش رو نوک می زنه( مثه اینه که داره پوست پاشو می کنه) و در موقع خوندن روی تیرک شروع به رقصیدن می کنه و این ور و اون ور می ره.

   + مصطفی احمدی ; ۱٢:٤۳ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٥/٦/٢