قناری و پرسشهای مربوط به آن


هدف این وبلاگ پاسخ به سئوالات مربوط به قناری است. اما به خاطر اینکه سایت www.uyc.ir راه اندازی شده است، کلیه سئوالات خودتان را در سایت مذکور بپرسید.

خبر از کارهای انجام شده

سلام دوستان. چند وقتی می شه که اتحادیه زرد قناری اعلام موجودیت کرده. تعدادی از دوستان هم عضو اون شدن. اما مدتیه خبری از کارهاش نشده. به نظرتون اتحادیه شروع نشده تعطیل شده؟ ....


نه اینطور نیست. خوشبختانه در حال حاضر سایت این اتحادیه در حال طراحی و راه اندازیه. اگه به لطف خدا این کار تا چند هفته آینده تمام بشه به زودی شاهد فعالیت این اتحادیه در عرصه اینترنت هم خواهید بود.

در این مدت تعدادی از اعضا با بنده مرتبط بودن و کارهایی انجام شده. اما کار اصلی و عمده این اتحادیه از سال آینده خواهدبود.

چون قراره از محصولاتی که خود اعضا تولید کردن کار خرید و فروش انجام بشه.

مهمترین هدف این اتحادیه هم تولید تکثیر و فروش قناری به قیمت متعادل هست. پس اگه قراره به این نتیجه برسیم لازمه که کار رو طوری شروع کنیم که محصولات در دست خودمون باشه. نه اینکه مجبور شیم دست به دامن همین واسطه ها و دلالانی بشیم که این همه بلا سر مردم آوردن.

خواستم فقط بگم که کار اتحادیه داره با قوت پیش می ره. یه وقتی کسی تو دلش نگه اینم مثه بقیه کارهایی که بدون فکر شروع شده، بی نتیجه موند.

   + مصطفی احمدی ; ٩:٢٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱۱/۱۳