قناری و پرسشهای مربوط به آن


هدف این وبلاگ پاسخ به سئوالات مربوط به قناری است. اما به خاطر اینکه سایت www.uyc.ir راه اندازی شده است، کلیه سئوالات خودتان را در سایت مذکور بپرسید.

نظر آقا امیر درسته؟

سلام. یکی از خوانندگان این وبلاگ به نام آقا امیر مطلبی رو در پیام‌ها نوشتن که برام هم جالب بود و هم کمی نگران‌کننده. البته این رو گفته که خیلی‌ها این نظر رو دارن.

پیام این بود:

سلام
چند وقتیست که حس خیلی ها اینه که این وبلاگ بدست وبلاگ نویس قبلی یعنی اقای احمدی نوشته نمیشه و شخص دیگری اینو مدیریت میکنه .این تغییر را میتوان به وضوح در پستها و جواب سوالات دوستان تشخیص داد .حالا سوال ما از شما بزرگوار اینه که ایا مشکلی بای اقای احمدی پیش اومده یا اینکه نه موضوع دیگری است ؟تشکر

 

 

نمی دونم حرفش صحت داره  که می گه «حس خیلی ها اینه». من تو این سالها که وبلاگ راه افتاده حرفای زیادی رو شنیدم. خیلی بهشون توجه نمی کنم و کار خودم رو انجام می دم. اما اگه احساس کنم که این حرف نظر عده‌ای باشه برام جلب توجه می کنه و متوجه اون می شم.

خلاصه کنم که در جواب این سئوال منم نوشتم:

سلام. خیلی قضیه جالبه. می شه بگی چه تغییری مشاهده شده.  آیا جوابها فرق کرده؟ فضا عوض شده؟ پاسخ‌ها مشکل داره؟ و... لطف کنید و کاملا توضیح بدین.

حالا چند روزیه از این ماجرا می‌گذره و من جوابی از این دوست عزیز نشنیدم.

خواستم اینجا این مطلب رو بنویسم تا ببینم نظر بقیه دوستان چیه. آیا تغییری مشاهده کردن و این حس رو دارن که من احمدی نیستم؟ خنده راستش الان که این رو می نویسم خندم گرفته. لطفا دوستان گلم اگه احساس می کنید وبلاگ تغییری داره یا اشکالی داره تو همین پست بخش نظرات به صراحت برام بنویسید. چرا که این وبلاگ فقط هدفش همکاری با علاقه مندان به قناریه و نه چیز دیگه. اگه در این مسیر کوتاهی صورت گرفته لازمه تذکر داده بشه تا سریعا اصلاح بشه

خوب حالا که کار به اینجا کشید، به نظرم بد نیست بعد از این همه مدت، یه نظرخواهی راجع به کار این وبلاگ بشه. بالاخره هر کاری که انجام می شه بعد از مدتی نسبت بهش نظرخواهی میکنن تا ببینن اشکالات کجاست.

حرف امیرخان بهانه‌ای است برای نظرخواهی از کلیه دوستان و خوانندگان این وبلاگ.

پس مهرتون رو از این وبلاگ دریغ نکرده و نظر خودتون رو برام بنویسید. ممنون.

   + مصطفی احمدی ; ۸:٤٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٩/۱٠