قناری و پرسشهای مربوط به آن


هدف این وبلاگ پاسخ به سئوالات مربوط به قناری است. اما به خاطر اینکه سایت www.uyc.ir راه اندازی شده است، کلیه سئوالات خودتان را در سایت مذکور بپرسید.

سال نو بر همه مبارک

سلام. بلاخره یه سال دیگه هم گذشت . همه خوشحالن برای ورود به سال جدید...

می گن آدما خوبه تو زندگیشون یه وقتایی خلوت کنن. فکر کنن. ببینن چیکار می کنن. کجا دارن می رن.

من خودم بعضی وقتا که فکر می کنم می بینم با چه سرعتی داریم می ریم. اونقده سریع همه چی می گذره که اصلا متوجه نمی شیم.برا همین هم دلم هوری می ریزه و ترس برم می داره.

فکرشو می کنی می بینی چه زود این سال گذشت و این سالهای گذشته....

خلاصه اینکه روزگار داره مثه برق و باد می گذره و ما هنوز اندر خم یک کوچه‌ایم...

ترسم از اینه که این عمر رو می گذرونیم و آخرش هیچی دستمون نمی مونه. تنها حسرتی از گذشته و کوله‌باری از خطا و اشتباه.

اونوقته که آدم به خودش می گه کاش اصلا به دنیا نمی یومدم....

اما بعدش به خودم می گم، درسته این راه رو تا اینجا کج اومدم، اما از حالا به بعدش رو بسازم. درستش کنم. تلاش کنم که بهتر بشم. این فکر بهم امیدواری می ده. ترس رو از دلم بر می داره. اونوقته که به انتظار می شینم تا با اومدن سال جدید منم مثه فصل عوض بشم. لباس سردی و بی تحرکی و تنبلی رو در بیارم و به جاش لباس شادابی و سرزندگی و نشاط رو به تن کنم.

نمی دونم چی شد این حرفا رو زدم. فقط اومده بودم سال رو پیشاپیش تبریک بگم و یه عکس اینجا بذارم. اما این حرفا به میون اومد. الخیر فی ماوقع. هر چه خیره.

خیلی مخلص دوستان گلم هستم. جداً می گم. اینجا که می یام احساس می کنم در جمع و محفلی دوستانه قدم گذاشتم. این هم به برکت حضور گرم شما همراهان و علاقه مندان به قناریه.

این گرمی و صفا،‌ این یک رنگی و همدلی، این علاقه و احساس،... همه و همه نعمتهاییه که هر جایی گیر نمی یاد. منم از این بابت از خدا شاکرم.

اونهایی که از قدیم با من همراه بودن یادشونه که در همون اول که این وبلاگ راه افتاد گفته بودم هدفم اینه که محفلی صمیمی ایجاد کنم.

خدا لطف کرد و این فضا ایجاد شد. این رو البته بعد از لطف خدا، از تلاش و همراهی دوستان عزیزی می دونم که در اینجا همدلی و همکاریشون در کمک به یکدیگر، فضایی صمیمی رو ایجاد کرد.

جا داره از دوست عزیزم که در تمامی این سال ها همراه من و دوستان بوده‌، تشکر ویژه‌ای داشته باشم. آقای کاتبی عزیز. کسی که با ما همیشه همراهه و با بودنش دراین مکان، ضمن کمک به دوستان و پاسخ سئوالات اونها، نبود من رو در ارائه پاسخ های به موقع جبران می کنه.

امیدوارم که سال جدید، سالی توام با خوشبختی، نیک کامی، سعادت و بهروزی و سربلندی برای همه باشه.سال نو مبارک

پیروز و شاد باشید.


   + مصطفی احمدی ; ٩:٢۱ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٩/۱٢/٢٦