قناری و پرسشهای مربوط به آن


هدف این وبلاگ پاسخ به سئوالات مربوط به قناری است. اما به خاطر اینکه سایت www.uyc.ir راه اندازی شده است، کلیه سئوالات خودتان را در سایت مذکور بپرسید.

سلامی دوباره به همه دوستداران قناری

سلام دوستان. امیدوارم حال همگی خوب باشه و تو این مدت تونسته باشین صاحب جوجه های زیادی بشین.

از اینکه حوصله کردین و این مدتی که من گرفتار بودم و نمی تونستم جواب سئوالاتتون رو اینجا بدم ممنون و از طرفی هم شرمنده. چند بار هم که رفتم آی دی رو چک کردم تا می خواستم جواب سئوالاتی که دوستان گلم پرسیده بودن رو بدم نمی دونم چی می شد که یه هو یاهومسنجر قطع می کرد....

این بود که همه پی ام ها حذف می شد.

من هم نمی تونستم جواب بدم.

به هر حال هر چی بود امیدوارم که بتونم جبران کنم. راستش رو بخواین هنوزم گرفتارم. یعنی کارم طوری نیست که گرفتاریش منحصر در زمان خاصی باشه. من هم کار می کنم. هم درس می دم هم درس می خونم. هم نگهداری قناری و کارای دیگه. خلاصه معجونی از کارهای مختلف.....

این که این وبلاگ رو هنوز دارم اداره می کنم فقط به خاطر گل روی شما دوستان عزیزه که با علاقه و پشتکارتون در نگهداری قناری تلاش می کنید.

امیدوارم که بتونیم در کنار یکدیگر در پرورش هر چه بهتر قناری موفق باشیم.

خوب رفقای من، سئوالاتون رو می تونید در بخش نظرات بنویسید. فقط این رو باز تکرار کنم که اگه سئوالات اورژانسی دارین حتما با تماس تلفنی سئوالتون رو بپرسین.

منم برای اینکه در پاسخ سئوالات سرعت بیشتری بدم در همون قسمت( پاسخ به نظر) جواب سئوالتون رو می دم. می تونید به بخش نظرات سری بزنین و جوابتون رو ببینید. فقط یادتون باشه همون قسمتی که سئوالتون رو نوشین سر بزنید.

بهتره در آخرین پست سئوالتون رو بنویسید و جواب رو هم همونجا بگیرید.

موفق و پیروز باشید.

   + مصطفی احمدی ; ٧:۳٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۱۱/۳٠