قناری و پرسشهای مربوط به آن


هدف این وبلاگ پاسخ به سئوالات مربوط به قناری است. اما به خاطر اینکه سایت www.uyc.ir راه اندازی شده است، کلیه سئوالات خودتان را در سایت مذکور بپرسید.

تولد وبلاگ زرد قناری

سلام. 9 فروردین روز تولد وبلاگ زرد قناریه. 10 روز از روز تولدم گذشته کسی نمی خواد بهم تبریک بگه؟ بابا دمتون گرم. خودم بیام اینجا خبر بدم؟ مرسی از محبتتون. چشمکمژه

   + مصطفی احمدی - ٩:۳۳ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۱/۱٩

برگزاری دوره جدید کلاسهای آموزشی پرورش قناری- آقای الماسی

باسلام دوره جدید آموزش پرورش قناری در حال ثبت نام است جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.qomcanary.com/Class.htm مراجعه کنید.

   + مصطفی احمدی - ۱:۳٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۱/۱۸

سایت اختصاصی زرد قناری

سلام. سایت اختصاصی اتحادیه زرد قناری به آدرس www.uyc.ir  راه اندازی شده است. در این سایت بخش های مختلف از جمله پاسخ به سئوالات قرار داره که اگه مایل باشید می تونید در اون قسمت سئوالات خودتون رو مطرح و جوابش رو دریافت کنید.

می دونم که خیلی ها با این وبلاگ مانوس هستند. اما امسال با راه اندازی سایت، فکر می کنم از وجود وبلاگ کمی بی نیاز بشیم. به هر حال تا زمانی که فردی به اینجا سر می زنه منم می یام و مطالب رو چک می کنم و مطلبی اگه لازم باشه رو می نویسم. اما بیشتر وقتم رو فعلا برای بارگذاری محتوای سایت دارم می ذارم که مطمئنا دوستان عزیز درک خواهند کرد.

سایت دارای بخش های بیشتر و قدرت مانور بیشتری است و مطمئنا می تونه بهتر از وبلاگ عمل کنه. راستی تا یادم نرفته این رو هم از دوستان گلم تقاضا کنم که اگه پیشنهادی دارن حتما در میون بذارن تا مطالب و محتوای سایت بهتر و مورد استفاده تر بشه. ممنونم

 

 

 

   + مصطفی احمدی - ۱٠:۳٩ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۱/٩

فروش بهاره جوجه قناریها

باسلام و تبریک فرا رسیدن سال جدید. به اطلاع کلیه دوستان می رساند فروش جوجه قناریهای رسمی طبق وعده ای که قبلا داده شده بود، آغاز شد. قیمت و تصویر برخی از آنها در سایت اتحادیه زرد قناری www.uyc.ir بخش نمایشگاه وجود دارد.

   + مصطفی احمدی - ۱۱:۱۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱/٤

سال نو بر همه دوستان گلم مبارک بادا

   + مصطفی احمدی - ٩:٥٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱/۳